Salon Fryzjerski Berendowicz&Kublin

Salon Fryzjerski Berendowicz-Kublin S.A._Partner Programu "Karta Absolwenta UKSW

- 20% na usługi fryzjerskie (strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja, modelowanie, pielęgnacja z wyjątkiem prostowania keratynowego oraz Olaplex) dla Absolwentów oraz Studentów UKSW.
Rabat obowiązuje w salonie przy ulicy Złotej 48/54 w Warszawie.

Właściciel Karty Absolwenta UKSW oraz Student UKSW posiadający legitymację studencką, obowiązany jest ? tuż przed skorzystaniem z usługi fryzjerskiej ? do poinformowania przedstawiciela Partnera, iż jest posiadaczem Karty Absolwenta UKSW/legitymacji studenckiej UKSW i wyraża chęć skorzystania z przysługującego mu rabatu (20%).

Rabat w wysokości 20% nie łączy się z innymi rabatami, promocjami i zniżkami oferowanymi przez Partnera.

Luksusowa strefa relaksu

Profesjonalizm usług i ekskluzywne wnętrza skuszą wszystkich zwolenników estetycznych doznań! Salon Fryzjerski B&K Złota 48 to wyjątkowa przestrzeń zaaranżowana w trosce o najwyższą jakość usług fryzjerskich. Wyrafinowane wnętrza, nowoczesny design, atmosfera komfortu i pielęgnacyjna moc rytuałów sprawią, że poczujesz się zrelaksowana i zadbana.

Dbamy o wizerunek gwiazd!

O piękno i zdrowie Twoich włosów zadba profesjonalny zespół stylistów, którzy tworzą wyjątkowe stylizacje gwiazd podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, największej imprezy modowej w Polsce ? Fashion Week Poland czy elitarnego konkursu modowego Elite Model Look Poland.

Złota pielęgnacja dla Twoich włosów

Pragniemy podarować Ci chwilę relaksu i komfortu w wyjątkowej atmosferze w postaci pielęgnacji Schwarzkopf Professional lub rytuał pielęgnującego Kerastase stworzonego na ?miarę? dla Twoich włosów. Linia profesjonalnych kosmetyków Schwarzkopf Professional oraz Kerastese to luksusowa moc, która sprawi, że Twoje włosy będą lśniły.

Aktualne promocje i nowości znajdziesz na stronie: www.zlota48.berendowicz-kublin.pl
Dołącz do fanów salonu na Złotej 48: https://www.facebook.com/BKWa

Kolejność: