Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera

Teatr Powszechny w Warszawie_Partner programu "Karta Absolwenta UKSW"

- bilety na spektakle teatralne w cenie 30 zł !
jedna osoba upoważniona jest do zakupu dwóch biletów po promocyjnej cenie (każdy bilet po 30 zł) na wybrane spektakle (lista promocyjnych spektakli będzie aktualizowana każdego miesiąca).

Promocyjna cena biletów na spektakle, o której mowa powyżej, nie łączy się z innymi rabatami, promocjami i zniżkami oferowanymi przez Partnera z wyjątkiem 20% zniżki w barze klubu teatralnego mózg.

Zakupu biletów można dokonać wyłącznie w kasach teatru natomiast możliwa jest rezerwacja drogą telefoniczną.

Siedziba Teatru Powszechnego znajduje się na warszawskiej Pradze, przy ul. Zamoyskiego 20.
W 2014 roku dyrektorem został Paweł Łysak, a jego zastępcą ds. programowych Paweł Sztarbowski. Zgodnie z ideą ?teatru, który się wtrąca?, chcemy być miejscem dostępnym dla każdego widza, gotowego na kulturalny ferment.
Zapraszamy na spektakle czołówki polskich reżyserów, a także warsztaty, rozmowy z twórcami, seminaria, koncerty, debaty oraz spotkania w naszej kawiarni - Stole Powszechnym.

Do Teatru można dojechać metrem, tramwajem i autobusem. Przed budynkiem Teatru znajdują się profesjonalne stojaki rowerowe, stacja wypożyczalni rowerów Veturilo i płatny parking.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

bardzo cieszymy się, że możemy powitać Państwa w nowym sezonie teatralnym. Przez ostatnie kilka miesięcy byliśmy zmuszeni przenieść naszą działalność do sieci, szukając i ucząc się wciąż nowych rozwiązań. Powoli wracamy do regularnego funkcjonowania z zachowaniem zasad sanitarno-epidemiologicznych. 

Zaproszenie do Teatru Powszechnego_październik

Kolejność: 
1
 
Copyright © 2020 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
_._